Tootja info
| Gross weight | 0.52 kg |
| Producer | Braun |
| Producer product name | 300BT Series 3 |
| Tarvikud kaasa arvatud | Trimmer head; Combs: 1, 2 mm; Combs: 3, 5, 7 mm; Protective cap; Cleaning brush; SmartPlug |
| Laadimisaeg | 1 h |
| Tööaeg (max) | 30 min |
| Puhastushari | Jah |
| Märg ja kuiv | Ei |
| Pestav | Jah |
| Juhtmevaba | Jah |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 233.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 182.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BRAUN |
|---|---|
| MPN | 300BT |
| EAN kood | 8700216735742 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Shaver |
| Netokaal (kg) | 0.4 kg |