Tootja info
| Gross weight | 28.90 kg |
| Producer | Brother |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 681.00 mm |
| Gross height (mm) | 504.00 mm |
| Gross width (mm) | 576.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.20 m³ |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BROTHER |
|---|---|
| MPN | MFCJ6960DWRE1 |
| EAN kood | 4977766847155 |
| Netokaal (kg) | 23.90 kg |