Tootja info
| Funktsioonid | Trüki |
| Gross weight | 8.2 kg |
| Muud funktsioonid | Wi-Fi Direct; 802.1x |
| Producer | Brother |
| Liides | Hi-Speed USB 2.0 |
| Producer product name | HL-L2400DW |
| Warranty | 36 month(s) |
| Seadme ühilduvus | Wireless, USB |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 30 ipm |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Ethernet LAN | Ei |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Mõõdud (l x s x k) | 356x360x183 mm |
| Dupleksfunktsioonid | Jah |
| Faksimine | Ei |
| Kopeerimine | Ei |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Toote tüüp | Laser Printer |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 438 mm |
| Gross height (mm) | 519 mm |
| Gross width (mm) | 283 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 14 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| Volume (m3) | 0.064332126 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BROTHER |
|---|---|
| MPN | HLL2400DWRE1 |
| EAN kood | 4977766831062 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 7.1 kg |