Tootja info
| Gross weight | 1.00 kg |
| Muud funktsioonid | Print speeds up to 13.5ppm; Li-ion battery designed to last up to 600 A4 pages; AirPrint & MopriaTM compatibility for printing without printer drivers |
| Producer | Brother |
| Warranty | 36 month(s) |
| USB-pistmiku tüüp | USB-C |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 203 DPI |
| Ethernet LAN | Ei |
| Dupleksfunktsioonid | Ei |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Meediumi tüüp | Full-page: Cut Sheet, Continuous Roll, Perforated Roll, Fan-Fold. Labels: Cut Sheet, Fan-Fold |
| Toote tüüp | Printer |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 32.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer product name | PJ-862 |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BROTHER |
|---|---|
| MPN | PJ862Z1 |
| EAN kood | 4977766820592 |
| Netokaal (kg) | 0.95 kg |