Tootja info
| Gross weight | 0.128 kg |
| Producer | Brother |
| Liides | Bluetooth |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 180 DPI |
| Ethernet LAN | Ei |
| Dupleksfunktsioonid | Ei |
| Prindikassettide arv | 1 |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Printimisvärvid | Black |
| Meediumi tüüp | TZe tape. Tape width 12 mm |
| Producer product name | PTP300BT |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 502 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 35 g |
| Tare weight (kg) | 0.035 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Volume (m3) | 0.0034398 m³ |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BROTHER |
|---|---|
| MPN | PTP300BTRE1 |
| EAN kood | 4977766801102 |
| Värv | Valge |
| Netokaal (kg) | 0.093 kg |