Tootja info
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/hdmi-to-dvi-cable?variant=46058437509286 |
| Unit Box Height | 0.26 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Model | ABFBF |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | HDMI To DVI |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001482 cubm |
| Product Net Weight | 0.09 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | ABFBF |
| EAN kood | 6922794732803 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | VCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |