Tootja info
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/hdmi-to-dvi-cable?_pos=1&_psq=ABFBI&_ss=e&_v=1.0&variant=46058437410982 |
| Unit Box Height | 0.29 |
| Unit Box Length | 0.035 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Model | ABFBI |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 3m |
| Connectors | HDMI To DVI |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.002132 cubm |
| Product Net Weight | 0.22 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.23 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | ABFBI |
| EAN kood | 6922794732834 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | VCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |