Tootja info
| Müüja kodulehekülg | eu.ecoflow.com |
| Mudel | 5008004059 |
| Tootetüüp | Kaabel |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 0.513 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.001269 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.135 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.235 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.04 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ECOFLOW |
|---|---|
| MPN | 5008004059 |
| EAN kood | 4895251604215 |
| Toote tüüp | PWA |
| Tootjagarantii (kuud) | 12 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.513 kg |
| Netokaal (kg) | 0.37 kg |