Tootja info
| Elko long description line | Connectors USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A | Colour Blue |
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable-1?_pos=1&_sid=51b1b63fb&_ss=r&variant=45972173553830 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0002835 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | LAKSF |
| EAN kood | 6922794783522 |
| Värv | Sinine |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |