Tootja info
| Elko long description line | Length 2 m | Connectors Type-C Male to Lightning | Data sync 480 Mbps | Colour White |
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable?_pos=1&_psq=LALWH&_ss=e&_v=1.0&variant=45326551842982 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Lightning | 1 |
| Model | LALWH |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB-C |
| Pikkus | 2 m |
| Connectors | Type-C Male to Lightning |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000135 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.073 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | LALWH |
| EAN kood | 6922794783591 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |