Tootja info
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-a-male-to-lightning-male-2-4a-cable-2?_pos=1&_psq=LANWH&_ss=e&_v=1.0&variant=45348304912550 |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Model | LANWH |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 2.0 Type-A Male to Lightning Male 2.4A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000272 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | LANWH |
| EAN kood | 6922794783751 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |