Tootja info
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-micro-b-male-2a-cable-black?_pos=1&_psq=CTIWF&_ss=e&_v=1.0&variant=44028482584742 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | CTIWF |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | CTIWF |
| EAN kood | 6922794767652 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |