Tootja info
| Elko long description line | Connectors USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A | Colour White |
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-micro-b-male-2a-cable-black?variant=44028482650278 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000315 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | VENTION |
|---|---|
| MPN | CTIWH |
| EAN kood | 6922794767676 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |