Tootja info
| Elko long description line | Length 3 m | Colour Black |
| Vendor Homepage | http://www.gmb.nl/item.aspx?id=4195 |
| Unit Box Height | 0.022 |
| Unit Box Length | 0.13 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Product Type | Cable |
| Pikkus | 3 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003146 cubm |
| Product Net Weight | 0.086 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.088 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | GEMBIRD |
|---|---|
| MPN | CCP-USB2-AMAF-10 |
| EAN kood | 8716309041959 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |