Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Ühendused USB 3.2 Type C Male / USB 3.2 Type C Male | Värv Must |
| Tootja kodulehekülg | www.lindy-international.com/1-5m-USB-3-2-Type-C-to-C-Cable-20Gbps-5A-PD-Anthra-Line.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=36902&ci=80 |
| USB/Lightning kaabli tüüp | USB-C USB-C-le |
| Tootetüüp | Kaabel |
| Kaabli pikkus | 1.5m |
| Ühendused | USB 3.2 tüüp C pesa / USB 3.2 tüüp C pesa |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.08 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.00068 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.17 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.2 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.02 |
| Täielik kirjeldus rida | Ühendused USB 3.2 Type C isas / USB 3.2 Type C isas|Värv Must |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LINDY |
|---|---|
| MPN | 36902 |
| EAN kood | 4002888369022 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.08 kg |
| Netokaal (kg) | 0.05 kg |