Tootja info
| Elko long description line | Length 25 m | Connectors Connector A: USB Type A Male; Connector B: USB Type C Male | Colour Black |
| Vendor Homepage | www.lindy.eu/25m-USB-3-2-5Gbps-Type-A-to-C-Hybrid-Cable.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=43396 |
| Unit Box Height | 0.245 |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| USB 3.2 | 1 |
| Model | 43396 |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Pikkus | 25 m |
| Connectors | Connector A: USB Type A Male; Connector B: USB Type C Male |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.003981 cubm |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.16 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LINDY |
|---|---|
| MPN | 43396 |
| EAN kood | 4002888433969 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | UCB |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |