Tootja info
| Muud funktsioonid | Right angle (90°) 3.5 mm female to male audio adapter plug; Minimizes cable bending; Gold plated contacts for excellent sound quality |
| Producer | Cablexpert |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16000 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer product name | A-3.5M-3.5FL |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CABLEXPERT |
|---|---|
| MPN | A-3.5M-3.5FL |
| EAN kood | 8716309099950 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | 3.5 mm Stereo Audio Right Angle Adapter |
| Netokaal (kg) | 0.006 kg |