Tootja info
| Gross weight | 0.13 kg |
| Muud funktsioonid | Suitable for charging all notebooks and smartphones that support Power Delivery charging (max. 65 W) |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product name | NPA-AC-PDQC65-01 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2215 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CABLEXPERT |
|---|---|
| MPN | NPA-AC-PDQC65-01 |
| EAN kood | 8716309132312 |
| Toote tüüp | 65 W PowerDelivery GaN USB Type-C Fast Charger |
| Netokaal (kg) | 0.12 kg |