Tootja info
| Gross weight | 0.056 kg |
| Producer | Cablexpert |
| Producer product name | CCP-USB2-AM5P-6 USB 2.0 A-plug MINI 5PM 6ft cable |
| Warranty | 12 month(s) |
| Gross depth (mm) | 180 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Palette Qty | 8000 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Volume (m3) | 0.000216 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CABLEXPERT |
|---|---|
| MPN | CCP-USB2-AM5P-6 |
| EAN kood | 8716309042017 |
| Netokaal (kg) | 0.046 kg |