Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Natiivne resolutsioon 1920x1080 | Windows 7 | MacOS | Windows Vista | 1xUSB 2.0 | 1xStereo pesa 3.5mm | Värv Must |
| Tootja kodulehekülg | www.logitech.com/en-ch/product/9758?crid=658 |
| Mudel | BCC950 |
| MacOS | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows Vista | Jah |
| Stereopesa 3,5 mm | 1 |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 1.14 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.003938 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.175 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.18 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.125 |
| Täielik kirjeldus Line | Natiivne resolutsioon 1920x1080|Windows 7|MacOS|Windows Vista|1xUSB 2.0|1xStereo pesa 3.5mm|Värv Must |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-000867 |
| EAN kood | 5099206038776 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Veebikaamerad |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 1.14 kg |
| Netokaal (kg) | 1 kg |