Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Native resolutsioon 3840x2160 | Bluetooth | Windows 10 | Windows 8 | Windows 7 | MacOS | Komplektis olevad tarvikud Pult, USB-kaabel: | Mõõtmed 104 x 400 x 85mm | Expansion Mic for MeetUp tähendab, et kõik on kuulda |
| Müüja kodulehekülg | www.logitech.com/en-roeu/product/meetup-conferencecam |
| MacOS | Jah |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Kaasasolevad tarvikud | Kaugjuhtimispult, USB-kaabel: kasutaja dokumentatsioon , või seistes, Expansion Mic for MeetUp tähendab, et kõik on kuulda. |
| Mõõtmed | 104 x 400 x 85mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 2.38 kg |
| Unit Brutto maht | 0.01269 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.2 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.47 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.135 |
| Täielik kirjeldus Line | Natiivne resolutsioon 3840x2160|Bluetooth|Windows 10|Windows 8|Windows 7|MacOS|Komplektis olevad tarvikud Pult, USB-kaabel: |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85mm |Mõõtmed 104 x 400 x 85 mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001102 |
| EAN kood | 5099206072060 |
| Toote tüüp | Veebikaamerad |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 2.38 kg |
| Netokaal (kg) | 1.04 kg |