Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Objektiivi andmed f = 28 mm | Sisseehitatud taskulamp | Liitium-ioon aku | Värv pruun | Mõõtmed 87 x 122,9 x 36 mm | Kaal 0,285 kg |
| Tootja kodulehekülg | instax.com/mini_evo/en/ |
| Objektiivi andmed | f = 28 mm |
| Taskulamp | Sisseehitatud |
| Patarei | Liitium-ioon aku |
| Mõõtmed | 87 x 122,9 x 36 mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.546 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.0014175 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.09 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.15 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.105 |
| Täielik kirjeldus Line | Objektiivi andmed f = 28 mm|Sissehitatud taskulamp|Liitium-ioon aku laetav|Värv pruun|Mõõtmed 87 x 122,9 x 36 mm|Kaal 0,285 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | FUJIFILM |
|---|---|
| MPN | INSTAXMINIEVOBROWN |
| EAN kood | 4547410520118 |
| Värv | Brown |
| Toote tüüp | INS |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.546 kg |
| Netokaal (kg) | 0.285 kg |