Tootja info
| Elko long description line | Lens data f = 16 mm | Flashlight Built-in | Battery Lithium-Ion rechargeable | Colour Black | Dimensions 138.7 × 125 × 62.8 mm | Weight 0.49 kg |
| Vendor Homepage | instax.com/wide_evo/en/spec/ |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Lens data | f = 16 mm |
| Flashlight | Built-in |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Dimensions | 138.7 × 125 × 62.8 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00264 cubm |
| Product Net Weight | 0.49 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.848 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | FUJIFILM |
|---|---|
| MPN | INSTAX WIDE EVO BLACK |
| EAN kood | 4547410543377 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | INS |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 1.12 kg |
| Netokaal (kg) | 0.49 kg |