Tootja info
| Kirjeldus | Sensor 1/1,3-tolline CMOS | Mälukaardi tüüp Micro SD | Aku Liitium-ioon-polümeer laetav | Aku mahutavus 1950 mAh | Mõõtmed 70,5×44,2×32,8 mm | Kaal 0,146 kg |
| Tootja kodulehekülg | www.dji.com/lv/osmo-action-5-pro |
| Mudel | Osmo Action 5 Pro Standard Combo |
| Maksimaalne video bitikiirus | 100 Mbit/s |
| Anduri suurus | 1/1,3-tolline CMOS |
| Mälukaardi tüüp | Micro SD |
| Traadita ühendused | Bluetooth/WLAN |
| Aku | Liitium-ioon-polümeer laetav |
| Aku mahutavus | 1950 mAh |
| Mõõtmed | 70.5×44,2×32,8 mm |
| Tarnekarbi kogus | 20 |
| Tarnekarbi kaal | 6.6 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.0009996 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.09 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.12 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.045 |
| Tootja info | Sensor 1/1,3-tolline CMOS|Mälukaardi tüüp Micro SD|Aku Liitium-ioonpolümeer laetav|Aku mahutavus 1950 mAh|Mõõtmed 70,5×44,2×32,8 mm|Kaal 0,146 kg |Mõõtmed 70,5×44,2×32,8 mm|Kaal 0,146 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | DJI |
|---|---|
| MPN | CP.OS.00000349 |
| EAN kood | 6941565981066 |
| Toote tüüp | VCA |
| Mudel | DJI Osmo Action 5 |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.33 kg |
| Netokaal (kg) | 0.146 kg |