Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Native resolutsioon 4096x2160 | Windows 10 | Windows 8 | Windows 7 | Objektiivi nurk 90 kraadi | Kaasasolevad lisaseadmed USB 3.0 kaabel (ühildub USB 2.0-ga),eemaldatav klamber,privaatsusvari,kandekott,dokumentatsioon | Mõõtmed Kaamera: 27 x 102 x 27mm, klamber: 63 x 36 x 19mm |
| Tootja kodulehekülg | www.logitech.com/en-gb/product/brio |
| Windows 10 | Jah |
| Windows 7 | Jah |
| Windows 8 | Jah |
| Objektiivi nurk | 90 kraadi |
| Juhtme pikkus | 2.2 m |
| Komplektis olevad tarvikud | USB 3.0 kaabel (ühildub USB 2.0-ga), eemaldatav klamber, privaatsusvari, kandekott, dokumentatsioon |
| Mõõtmed | Kaamera: 27 x 102 x 27 mm, klamber: 63 x 36 x 19mm |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Tarnekarbi kaal | 0.37 kg |
| Ühik Brutto maht | 0.001458 kuupmeetrit |
| Ühiku kasti laius | 0.08 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.135 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.135 |
| Täielik kirjeldus Line | Native resolutsioon 4096x2160|Windows 10|Windows 8|Windows 7|Objektiivi nurk 90 kraadi|Komplektis olevad tarvikud USB 3.0 kaabel (ühildub USB 2.0-ga),eemaldatav klamber,privaatsusvari,kandekott,dokumentatsioon|Mõõtmed Kaamera: 27 x 102 x 27mm, klamber: 63 x 36 x 19mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001106 |
| EAN kood | 5099206068100 |
| Toote tüüp | Veebikaamerad |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 0.37 kg |
| Netokaal (kg) | 0.17 kg |