Tootja info
| Gross weight | 14.50 kg |
| Producer | Candy |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 416.00 mm |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 900.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.10 kg |
| Volume (m3) | 0.12 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CANDY |
|---|---|
| MPN | CA38FL7N20WXB |
| EAN kood | 8059019105536 |
| Netokaal (kg) | 13.40 kg |