Tootja info
| Gross weight | 67.00 kg |
| Producer | Candy |
| Producer product name | CS1482DW4/1-S |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Tüüp | Free standing |
| Warranty | 24 month(s) |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 55 kWh |
| Sisendpinge | 220-240 V |
| Aurufunktsioon | Ei |
| Eritunnused | Connectivity: Extra content and proximity control (NFC) |
| Direct Drive funktsioon | Ei |
| Kuivatussüsteem | Ei |
| Mootori tüüp | AC |
| Sisuaken | Jah |
| Trumli maht | 58 L |
| Trumli materjal | Stainless Steel |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1400 RPM |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 79 dB |
| Pesumaht | 8 kg |
| Programmide arv | 16 |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Viitstardi taimer | Jah |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 560.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross width (mm) | 650.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.32 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:4:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CANDY |
|---|---|
| MPN | CS1482DW4/1-S |
| EAN kood | 8059019066981 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | Washing machine |
| Netokaal (kg) | 65.00 kg |
| Kõrgus (cm) | 85 cm |
| Laius (cm) | 60 cm |
| Sügavus (cm) | 53 cm |
| Energiaklass | B |