Tootja info
| Gross weight | 0.63 kg |
| Producer | Canon |
| Producer product name | D.CAM EOS R10 Mirrorless Camera Body |
| Mälupesad | SD, SDHC, SDXC and UHS-II |
| Ekraani kuvasuhe | 3:2 |
| Objektiivi kinnitusliides | All RF and RF-S |
| ISO tundlikkus (maks) | 32000 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapiksel | 24.2 MP |
| Pildisensori suurus (l x k) | 2.23 x 1.49 cm |
| Pildistabilisaator | Jah |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Täis-HD | Jah |
| Videoresolutsioonid | 1920 x 1080, 3840 x 2160 pikslit |
| Videosalvestus | Jah |
| Fookus | Käsitsi |
| Pildiotsija | Jah |
| Iseavaja | 2s, 10 |
| Valge tasakaalustus | Auto white balance with image sensor |
| Aku tüüp | LP-E17 |
| Kiireim kaamera säriaeg | 1/16000 s |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 124.00 mm |
| Gross height (mm) | 124.00 mm |
| Gross width (mm) | 164.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 685 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CANON |
|---|---|
| MPN | 5331C003 |
| EAN kood | 4549292189728 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.53 kg |
| Wi-Fi | Jah |