Tootja info
| Elko long description line | Operating temperature range -30°C~70°C | Power supply requirements 12V 0.5A DC |
| Vendor Homepage | www.dahuasecurity.com/products/All-Products/Access-Control--Time-Attendance/Access-Control/Readers/ASR2201A |
| Model | ASR2201A |
| Operating temperature range | -30°C~70°C |
| Power supply requirements | 12V 0.5A DC |
| Dimensions | 135 x 40x 15mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001448 cubm |
| Product Net Weight | 0.16 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | DAHUA |
|---|---|
| MPN | ASR2201A |
| Toote tüüp | CRL |
| Tootjagarantii (kuud) | 36 kuud |