Tootja info
| Elko long description line | PC | Black | Supported mainboards ATX/micro ATX/Mini-ITX | Side window Yes | Illumination Yes | Anti-dust filter Yes | Supported HDD sizes 3.5 " |
| Kokkuvõte | ASUS A32 PLUS. Type: PC, Product colour: Black, Supported motherboard form factors: ATX, micro ATX, Mini-ITX. Supported power supply form factors: ATX. Side fans installed: 3x 120 mm, Side fans diameters supported: 120 mm, Rear fans installed: 1x 120 mm. Supported HDD sizes: 3.5", SSD form factor: 2.5". Width: 285 mm, Depth: 435 mm, Height: 390 mm |
| Vendor Homepage | https://www.asus.com/motherboards-components/cases/asus/asus-a32-plus-case/ |
| Unit Box Height | 0.485 |
| Unit Box Length | 0.51 |
| Unit Box Width | 0.345 |
| Anti-dust filter | Jah |
| Cable management | Jah |
| Illumination | Jah |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination location | case fans |
| Maximum CPU cooler height | 165 mm |
| Maximum graphics card length | 420 mm |
| Maximum PSU length | 220 mm |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| On/off button | Jah |
| Product colour | Black |
| Reset button | Jah |
| Side window | Jah |
| Supported motherboard form factors | ATX/micro ATX/Mini-ITX |
| Tempered glass panel(s) | Jah |
| Tüüp | PC |
| Power supply included | Ei |
| Supported power supply form factors | ATX |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| Number of side fans supported (max) | 3 |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Side fans installed | 3x 120 mm |
| Top fans diameters supported | 120 mm |
| Top radiator sizes supported | 120/240/360 mm |
| SSD form factor | 2.5" |
| Supported HDD sizes | 3.5 " |
| Käsitsi | Jah |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.08534 cubm |
| Unit Calculated Weight | 9.45 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | ASUS |
|---|---|
| MPN | A32 PLUS TG ARGB BLACK |
| EAN kood | 4711387849835 |
| Toote tüüp | Lauaarvutite korpused |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Kõrgus (mm) | 390 mm |
| Laius (mm) | 285 mm |
| Sügavus (mm) | 435 mm |