Tootja info
| Elko long description line | PURE BASE 501 | MidiTower | front 1x Pure Wings 3 140mm PWM; rear 1x Pure Wings 3 140mm PWM | Dimensions 450 x 231 x 463 mm |
| Vendor Homepage | www.bequiet.com/en/case/5321 |
| Model | BG073 |
| Case Type | MidiTower |
| ATX | Jah |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| 2.5" Internal | 5 |
| 3.5" Internal | 2 |
| Number of expansion slots | 7 |
| Audio port | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Cooling & Ventilation System | front 1x Pure Wings 3 140mm PWM; rear 1x Pure Wings 3 140mm PWM |
| Case width | 231 mm |
| Dimensions | 450 x 231 x 463 mm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8.25 kg |
| Unit Brutto Volume | 0.07691 cubm |
| CnCode | 84733080 |
| Full Description Line | PURE BASE 501|MidiTower|front 1x Pure Wings 3 140mm PWM; rear 1x Pure Wings 3 140mm PWM|Dimensions 450 x 231 x 463 mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BE QUIET |
|---|---|
| MPN | BG073 |
| EAN kood | 4260052191798 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Lauaarvutite korpused |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 8.25 kg |
| Netokaal (kg) | 6.7 kg |
| Kõrgus (mm) | 292 mm |
| Laius (mm) | 518 mm |
| Sügavus (mm) | 503 mm |