Tootja info
| Elko pikk kirjeldusliin | Silent Base 802 Black | CPU jahuti: kuni 185; PSU: 288; GPU: | MidiTower | PSU ei kuulu komplekti | Esiosa: 2x Pure Wings 2 140 / 1,000 ;Tagaosa: 1x Pure Wings 2 140 / 1,000 | Mõõtmed 539 x 281 x 553mm | Mõõtmed 539 x 281 x 553mm |
| Tootja kodulehekülg | www.bequiet.com/en/case/2049 |
| Mudel | BG039 |
| Disaini omadused | CPU jahuti: kuni 185; PSU: 288; GPU: 432 / 287 (koos HDD-puuriga) |
| Korpuse tüüp | MidiTower |
| PSU asukoht | Alumine |
| PSU | Ei kuulu komplekti |
| ATX | Jah |
| EATX | Jah |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| Laienduspesade arv | 7 + 2 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Jahutus- ja ventilatsioonisüsteem | Ees: 2x Pure Wings 2 140/1000 ;Taga: 1x Pure Wings 2 140/1000 |
| Korpuse laius | 281 mm |
| Mõõtmed | 539 x 281 x 553mm |
| Ühik Brutto maht | 0.07/0.123 kuupmeetrit |
| Laevakasti kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 13.6 kg |
| Ühiku kasti laius | 0.32 |
| Ühiku kasti pikkus | 0.62 |
| Ühiku kasti kõrgus | 0.62 |
| Täielik kirjeldus Line | Silent Base 802 Black|CPU jahuti: kuni 185; PSU: 288; GPU: |MidiTower|PSU ei kuulu komplekti|Eesmine: 2x Pure Wings 2 140/1000 ;Tagumine: 1x Pure Wings 2 140/1000|Mõõtmed 539 x 281 x 553mm |Mõõtmed 539 x 281 x 553mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | BE QUIET |
|---|---|
| MPN | BG039 |
| EAN kood | 4260052188378 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Lauaarvutite korpused |
| Tootjagarantii (kuud) | 36 kuud |
| Brutokaal (kg) | 13.6 kg |
| Netokaal (kg) | 12.59 kg |