Tootja info
| Elko long description line | APEX LUMO | Tower | 4x 140mm ARGB PWM fans pre-installed | Dimensions 465 x 230 x 495mm |
| Vendor Homepage | www.chieftec.eu/products-detail/590/GA-01B-L-OP |
| Unit Box Height | 0.545 |
| Unit Box Length | 0.56 |
| Unit Box Width | 0.3 |
| ATX | Jah |
| EATX | Jah |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| Audio-Out | 1 |
| Model | GA-01B-L-OP |
| Case Type | Tower |
| Number of expansion slots | 7 |
| Cooling & Ventilation System | 4x 140mm ARGB PWM fans pre-installed |
| Dimensions | 465 x 230 x 495mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.09156 cubm |
| Product Net Weight | 7.75 kg |
| Unit Calculated Weight | 9.15 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CHIEFTEC |
|---|---|
| MPN | GA-01B-L-OP |
| EAN kood | 0753263078810 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Lauaarvutite korpused |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 9.15 kg |
| Netokaal (kg) | 7.75 kg |