Tootja info
| Kirjeldus | CPU jahuti kõrgus (max.)170mm; VGA kaardi pikkus (max.)320mm | MidiTower | PSU ei kuulu komplekti | Mõõtmed 405mm x 212mm x 462mm |
| Tootja kodulehekülg | www.chieftec.eu/products-detail/533/AS-01B-OP |
| Mudel | AS-01B-OP |
| Disaini omadused | Protsessorijahuti kõrgus (max.)170mm; VGA-kaardi pikkus (max.)320mm |
| Korpuse tüüp | MidiTower |
| Toiteallika asukoht | Allpool |
| PSU | Ei kuulu komplekti |
| ATX | Jah |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| 2.5" sisemine | 2 |
| 3.5" sisemine | 2 |
| Laienduspesade arv | 7 |
| Audio-Out | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| Jahutus- ja ventilatsioonisüsteem | Tagumine: 1x 120mm PWM ventilaator eelpaigaldatud |
| Mõõtmed | 405mm x 212mm x 462mm |
| Seadme Brutto maht | 0.06/0.06472 kuupmeetrit |
| Tarnekarbi kogus | 1 |
| Laevakasti kaal | 5 kg |
| Tootja info | CPU jahuti kõrgus (max.)170mm; VGA kaardi pikkus (max.)320mm|MidiTower|PSU ei kuulu komplekti|Mõõtmed 405mm x 212mm x 462mm |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | CHIEFTEC |
|---|---|
| MPN | AS-01B-OP |
| EAN kood | 753263078032 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Lauaarvutite korpused |
| Tootjagarantii (kuud) | 24 kuud |
| Brutokaal (kg) | 5 kg |
| Netokaal (kg) | 4.29 kg |