Tootja info
| Elko long description line | RX140 PWM WHITE | Number of fans 1 | Nominal voltage 12 V | Air flow 90.5 cfm | Noise level, max 27.9 dB | Colour White | Dimensions 140 x 140 x 25mm |
| Vendor Homepage | www.montechpc.com/en/products_detail.php?nid=398&s_ok2= |
| Fan size group | 140mm |
| Number of fans | 1 |
| Nominal voltage | 12 V |
| Fan speed | 600~1600RPM (±10%) |
| Air flow | 90.5 cfm |
| Noise level, max | 27.9 dB |
| Mainboard connection | 4-pin |
| Dimensions | 140 x 140 x 25mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00069 cubm |
| Product Net Weight | 0.206 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.206 kg |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | MONTECH |
|---|---|
| MPN | RX140PWMWHITE |
| EAN kood | 4710562742282 |
| Värv | Valge |
| Toote tüüp | COS |
| Tootjagarantii (kuud) | 36 kuud |