Tootja info
| Connectivity | HDMI, Ethernet, USB, Bluetooth |
| Gross weight | 35.90 kg |
| Producer | LG |
| Producer product name | OLED77C51LA |
| Mõõdud (l x s x k) koos statiiviga | 1711 x 1035 x 267 mm |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2/S (Satellite) |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 1126.00 mm |
| Gross width (mm) | 1875.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9920.00 g |
| Plastic (No PET) | 2480.00 g |
| Tare weight (kg) | 12.40 kg |
| Volume (m3) | 0.47 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:2:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LG |
|---|---|
| MPN | OLED77C51LA |
| EAN kood | 8806096361993 |
| Netokaal (kg) | 23.50 kg |
| Ekraani diagonaal (tolli) | 77 |
| Ekraani diagonaal (cm) | 196 cm |
| Ekraani resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani tehnoloogia | UHD |
| Operatsioonisüsteem | webOS 25 |
| Smart TV | Yes |
| Wi-Fi | Jah |