Tootja info
| Gross weight | 80.00 kg |
| Käepide(med) | Integrated horizontal handle |
| Producer | LG |
| Producer product name | GBV5140DPY |
| Aastane energiakulu | 214 kWh |
| Sügavkülmiku paigutus | Bottom |
| Eritunnused | Door Cooling+; LINEAR Cooling; Smart Diagnosis |
| Tüüp | Combi |
| Uste arv | 2 |
| Külmkapi netomahutavus | 234 L |
| Külmumisvastane süsteem | Jah |
| Müraemissiooni klass | B |
| Müratase | 35 dB |
| Neto kogumahutavus | 344 L |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 110 L |
| Toote tüüp | Free standing |
| Veekraan | Ei |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 764.00 mm |
| Gross height (mm) | 1953.00 mm |
| Gross width (mm) | 651.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Tare weight (kg) | 7.00 kg |
| Volume (m3) | 0.97 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:1:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LG |
|---|---|
| MPN | GBV5140DPY |
| EAN kood | 8806084256591 |
| Värv | Silver |
| Toote tüüp | Külmik |
| Netokaal (kg) | 73.00 kg |
| Kõrgus (cm) | 186 cm |
| Laius (cm) | 59.5 cm |
| Sügavus (cm) | 68.2 cm |