Tootja info
| Gross weight | 0.068 kg |
| Muud funktsioonid | USB to PS / 2 AdapterConnector 1: USB A MaleConnector 2: 2x Mini DIN 6-pin connectorSuitable for mouse and keyboardSpecification supports the USB 1.1 standardMax Speed: 12 Mbit/sMolded plastic hoodCable length: 30 cm |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 month(s) |
| Pistmik 1 | USB M |
| Pistmik 2 | 2x Mini DIN 6-pin FM |
| Sugu | Male/Female |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 115.00 mm |
| Gross depth master carton | 540.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross height master carton | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Gross width master carton | 430.00 mm |
| Net weight master carton | 7.5 kg |
| Packing quantity | 125.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| PET | 5.00 g |
| Producer product name | Adapter USB to PS/2 x2 :. |
| Tare weight (kg) | 0.008 kg |
| Tare weight master carton | 2.5 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGILINK |
|---|---|
| MPN | AU0004A |
| EAN kood | 4260113566961 |
| Värv | Grey |
| Netokaal (kg) | 0.06 kg |