Tootja info
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Producer | Logilink |
| Producer product name | Mousepad |
| Warranty | 60 month(s) |
| Mõõtmed (l x s x k) | 220 x 250 mm |
| Paksus | 3 mm |
| Randmetugi | Ei |
| Pinnakujundus | monotone |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 9351 pc(s) |
| PET | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.0001848 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGILINK |
|---|---|
| MPN | ID0096 |
| EAN kood | 4052792002683 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.009 kg |
| Laius (cm) | 25 cm |
| Sügavus (cm) | 22 cm |