Tootja info
| Gross weight | 0.644 kg |
| Internetikaabli pistiku tüüp | RJ-45 |
| Muud funktsioonid | Network Tool SetComposed of:1x LSA Punch Down Tool WZ0001A1x Modular Crimping Tool 8P8C WZ00041x Stripper Tool WZ00051x Cable Tester for RJ11&RJ12&RJ45 WZ0010 |
| Producer | Logilink |
| Warranty | 24 month(s) |
| Kaal | 63 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 223 x 192 x 5 mm |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross height master carton | 345 mm |
| Gross width (mm) | 140 mm |
| Gross width master carton | 325 mm |
| Net weight master carton | 12.88 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 760 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 62.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Producer product name | Networking Tool Set with Bag, 4 parts |
| Tare weight (kg) | 0.077 kg |
| Tare weight master carton | 0.762 kg |
| Volume (m3) | 0.00154 m³ |
| WEEE tax | Ei |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGILINK |
|---|---|
| MPN | WZ0012 |
| EAN kood | 4260113566985 |
| Netokaal (kg) | 0.567 kg |