Tootja info
| Gross weight | 0.023 kg |
| Muud funktsioonid | •Aluminum casing •Converts USB 3.1 type-C port to USB 3.0 port, supports USB 3.0 high-speed data transfer of 5 Gbps •Converts USB 3.1 type-C port to Micro USB 2.0 port •Ideal for connecting USB 3.0/2.0 accessories & devices (like power bank/flash drive/hub/keyboard & mouse) to USB-C computers, tablets or smartphones |
| Producer | Logilink |
| Pistmik 1 | USB 3.1 type-C |
| Producer product name | USB-C to USB3.0 and Micro USB Adapter |
| Warranty | 24 month(s) |
| Värv | Silver |
| Pistmik 2 | USB 3.0, Micro USB 2.0 |
| Gross height (mm) | 95 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Palette Qty | 12126 pc(s) |
| PET | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.011 kg |
| Volume (m3) | 0.0001425 m³ |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGILINK |
|---|---|
| MPN | AU0040 |
| EAN kood | 4052792041811 |
| Netokaal (kg) | 0.012 kg |