Tootja info
| Sensor | 2 MP |
| Video Resolution | 1080p |
| Image Resolution | 1080p |
| Colour Depth (bit) | Kuni |
| Supported File Formats | Kuni |
| Frame Rate (fps) | 30 fps |
| Optics | |
| Built-in Microphone | Jah |
| Audio | Kuni |
| Other Connections | USB Type-C |
| Wireless Interface | Ei |
| Turvalisus | Kuni |
| Power | Kuni |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | 0.22 kg |
| System Requirements | Kuni |
| Mechanics | Kuni |
| Package Contents | |
| Manufacturer Datasheet | https://www.logitech.com/en-za/products/webcams/brio-300-webcam.960-001436.html |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001436 |
| EAN kood | 5099206104938 |
| Tootjagarantii (aastat) | 2 aastat |
| Netokaal (kg) | 0.075 kg |
| Kõrgus (mm) | 65.63 mm |
| Laius (mm) | 53.1 mm |
| Sügavus (mm) | 45 mm |