Tootja info
| Gross weight | 0.52 kg |
| Producer | Logitech |
| Tüüp | Keyboard and Mouse |
| Lüliti tüüp | N/A |
| Valgustus | Ei |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 17.78 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross width (mm) | 381.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1139 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer product name | MK220 |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.2 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-003161 |
| EAN kood | 5099206029859 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Combo Wireless Keyboard and Mouse |
| Netokaal (kg) | 0.32 kg |