Tootja info
| Pistmiku tüüp | USB Type-A |
| Producer | Logitech |
| Warranty | 24 month(s) |
| Ühendamine arvutiga | USB Type-A |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 2000, Window |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -17 dBV/Pa +/- 4 |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Värv | Black |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 2.33 m |
| Otstarve | PC/Gaming |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross depth master carton | 450 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross height master carton | 210 mm |
| Gross weight | 0.314 kg |
| Gross width (mm) | 230 mm |
| Gross width master carton | 153 mm |
| Net weight master carton | 1.256 kg |
| Packing quantity | 4.00 pc(s) |
| Palette Qty | 476 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 104.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Producer product name | H390 |
| Tare weight (kg) | 0.174 kg |
| Tare weight master carton | 0.246 kg |
| Volume (m3) | 0.00322 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 981-000406 |
| EAN kood | 5099206030015 |
| Toote tüüp | Computer headset |
| Netokaal (kg) | 0.14 kg |