Tootja info
| Gross weight | 0.75 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | Desktop MK120 |
| Tüüp | Wired keyboard |
| Warranty | 24 month(s) |
| Seadme liides | Wired |
| Minimaalsed süsteeminõuded | Linux Kernel 2.6 or later, Microsoft Windows Vista / XP / 7 |
| Traadita ühendus | Ei |
| Ühenduvustehnoloogia | USB |
| Täismõõdus klaviatuur | Jah |
| Hiir kaasa arvatud | Jah |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Tagantvalgustus | Ei |
| Package content | Keyboard, mouse |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 470.00 mm |
| Gross depth master carton | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 45.00 mm |
| Gross height master carton | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Gross width master carton | 155.00 mm |
| Net weight master carton | 4.08 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 355 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 103.00 g |
| PET | 70.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Tare weight master carton | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-002562 |
| EAN kood | 5099206020665 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.60 kg |