Tootja info
| Connection type | USB, Bluetooth |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Number of buttons | 4 NULL |
| Producer | Logitech |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Kerimine | Precision wheel |
| Ergonoomiline disain | Jah |
| Producer product name | MX VERTICAL |
| Taaslaetav | Jah |
| Traadita ühendus | Jah |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 78.5 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 79 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 491.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 45 g |
| Plastic (No PET) | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00074418 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-005448 |
| EAN kood | 5099206081901 |
| Värv | Graphite |
| Toote tüüp | Ergonomic Mouse |
| Netokaal (kg) | 0.135 kg |