Tootja info
| Connection type | USB |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Number of buttons | 3 NULL |
| Operating distance | 10 m |
| Producer | Logitech |
| Kaal | 89.9 g |
| Kerimine | Line-by-line |
| Liikumise resolutsioon | 1000 DPI |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | High Precision Optical Tracking |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Aku eluiga | 18 month(s) |
| Package content | Wireless Mouse, AA Battery (pre-installed) |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Jah |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 195 mm |
| Gross width (mm) | 50 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 699 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 110 g |
| Plastic (No PET) | 40 g |
| Producer product name | M190 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | Optical |
| Toetatud akude arv | 1 x AA |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00121875 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-005905 |
| EAN kood | 5099206091825 |
| Värv | Charcoal |
| Toote tüüp | Full size Mouse |
| Netokaal (kg) | 0.09 kg |