Tootja info
| Keyboard Type | Standard |
| Wireless Compatibility | Ei |
| Number Of Keys | Kuni |
| Keyboard Cable Length / Operating Range | 1.8 m |
| Interface | USB |
| Power | Corded |
| Power Features | Kuni |
| Software Included | Kuni |
| System Requirements | Kuni |
| Package Contents | |
| Package Dimensions | Kuni |
| Package Weight | 1.00 kg |
| Manufacturer datasheet | https://www.logitechg.com/en-qa/products/gaming-keyboards/g213-rgb-gaming-keyboard.html |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 920-008093 |
| EAN kood | 98 |
| Värv | <LI>Black</LI><LI>RGB (5 Zone)</LI> |
| Tootjagarantii (aastat) | 2 aastat |
| Netokaal (kg) | 1.000 kg |
| Kõrgus (mm) | 33 mm |
| Laius (mm) | 452 mm |
| Sügavus (mm) | 218 mm |
| Klaviatuuri keel | EN |