Tootja info
| Gross weight | 0.20 kg |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | G502 |
| Seadme tüüp | Wired |
| Sensors | HERO |
| Tagantvalgustus | LIGHTSYNC RGB: 1 zone |
| Acceleration (G) | 40 |
| Resolutsioon | 100-25600 DPI |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 864 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Jah, CL109:6:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 910-005471 |
| EAN kood | 5099206080270 |
| Värv | Black |
| Toote tüüp | Gaming Mouse |
| Netokaal (kg) | 0.15 kg |