Tootja info
| Gross weight | 0.143 kg |
| Producer | Logitech |
| Warranty | 24 month(s) |
| CRT-alus | Jah |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| Kogus | 1 |
| Kinnituse tüüp | Clip |
| Liides | USB 2.0 |
| Sisseehitatud mikrofon | Jah |
| Liikumisdetektor | Jah |
| Maksimaalne video resolutsioon | 1280 x 720 pikslit |
| Megapiksel | 3 MP |
| Müravähendus | Jah |
| Näojälgimine | Jah |
| Producer product name | HD WEBCAM C270 |
| Suumi võimekus | Jah |
| Toetatud videorežiimid | 720i |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Enterprise |
| Täis-HD | Ei |
| Embeeded battery | Ei |
| Gross depth (mm) | 12 mm |
| Gross depth master carton | 220 mm |
| Gross height (mm) | 82 mm |
| Gross height master carton | 95 mm |
| Gross width (mm) | 55 mm |
| Gross width master carton | 215 mm |
| Net weight master carton | 1.144 kg |
| Packing quantity | 8 pc(s) |
| Palette Qty | 3072 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 29 g |
| PET | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.079 kg |
| Tare weight master carton | 0.045 kg |
| Volume (m3) | 0.00005412 m³ |
| WEEE tax | Jah, CL109:5:2017-04-01 |
Lisainformatsioon
| Kaubamärk | LOGITECH |
|---|---|
| MPN | 960-001063 |
| EAN kood | 5099206064201 |
| Värv | Black |
| Netokaal (kg) | 0.064 kg |